Wolne kocięta Ragdoll w Warszawie z miotu A i B

Mamy jeszcze dwa wolne kocurki z tych miotów.

Apollo w kolorze blue bicolor ( RAG a 03 ) – przesłodki kocurek, który kocha towarzystwo ludzi oraz uwielbia zasypiać codziennie razem ze mną wtulony w moje ramię. Jest również częstym bywalcem moich kolan, bo w końcu to najwygodniejsze miejsce do spania :).  Apollo jest w pełni ułożonym i z socjalizowanym kocurkiem, nauczonym odpowiednich i dobrych nawyków. Przystosowany do życia w rodzinie, z małymi, hałaśliwymi dziećmi i ich wszędobylskimi rączkami ;). Jest 100-stu % Ragdollem gotowym już do odbioru. Po zabiegu kastracji, z prawdziwym rodowodem FIFE, umową kupna-sprzedaży, kompletem szczepień oraz solidną wyprawką.

IMG_1110

 

Baloo w kolorze blue mitted ( RAG a 04 ) – wierna kopia swojego kanadyjskiego ojca. Piękny, reprezentacyjny maluch z wszystkimi jego najlepszymi cechami :). I oczywiście obowiązkowo uwielbia głaskanie po bródce i policzkach ( jak tatuś ) daje również brzusio do głaskania ( na razie jak odpoczywa 😉  ). Bardzo zabawowy kocurek, który kocha wędki i szeleszczące piłeczki. Brany na ręce poddaje się pieszczotom, gdy ma dosyć marszczy swój słodki pychol pomiaukując i skrzecząc, żeby już go puścić :). Zapowiada się na ogromnego pieszczocha jak i kocurka, który mając dwa lata zapewne będzie się bawił lepiej niż nie jedno kocię ;). Baloo będzie do odbioru ok 4 listopada, po zabiegu kastracji z prawdziwym rodowodem FIFE, umową kupna-sprzedaży, kompletem szczepień oraz solidną wyprawką.

IMG_9137

 

Zapraszam do działu kocięta aby przyjrzeć się tym dwóm kawalerom, a nuż któryś skradnie Państwa serce. Moje już dawno zdobyły 🙂

Nasza hodowla Ragdolli mieści się prawie w samym centrum Warszawy.  Zapraszamy do odwiedzin.

Pozdrawiam.