Wspaniałe nowiny

03.05.2017

Miło Nam poinformować iż w połowie maja spodziewamy się narodzin maluchów. Szczęśliwymi rodzicami zostaną CH PL*Blue Dolls Dua oraz CH Gregorius-Cat Czester. Odliczamy już dni do porodu. Jest to niezwykle ekscytujące gdyż będą to pierwsze narodziny kociąt w tym roku oraz pierwsze dzieci naszej wspaniałej kotki – Duy. Dom bez takich osesków jest pusty i za spokojny :). Bardzo brakuje Nam tych ślicznych, malutkich istotek, poznających świat z ogromną ciekawością i zainteresowaniem. Momenty, w którym spotykają się dwa światy – dziecięcy i kocięcy – są najwspanialszymi momentami, jakie mogę obserwować. To zadziwiające ale moje kilkuletnie dzieci i takie 3-tygodniowe kocie szkraby odnajdują wspólny język w mgnieniu oka. A Ja mam zaszczyt być widzem tych oto magicznych chwil i nie mogę się już ich doczekać.

To nie koniec dobrych wieści. Rodzicami zostaną również Eulalie Toffee-Sophie oraz PL*Blue Dolls Eragon. Maluchy narodzą się w drugiej połowie czerwca. Jest to debiut naszego młodego kocurka, który świetnie się spisał i pierwszy raz zostanie tatą. Od małego był bardzo troskliwą istotą i mył inne, kilkutygodniowe kotki. Do tej pory mu to zostało, na pewno będzie świetną pomocą dla Sophie i wspaniałym tatusiem dla maluchów.

To będzie cudowny czas narodzin, czas wypełniony radością i mnóstwem chwil z kocimi istotami oraz moimi dziećmi. Po tak długim oczekiwaniu w końcu ten moment już jest blisko…

 

Przyszli rodzice: Dua i Czester

 

oraz Sophie i Eragon