O nas

Hodowla Ragdoll Warszawa wita!

Działamy jako mała, domowa hodowla kotów w Warszawie. Nasza specjalizacja to rasa Ragdoll.

Kiedyś, gdy byliśmy na wystawie kotów rasowych naszą uwagę przykuła rasa ragdoll i… zakochaliśmy się w tej uroczej rasie kotów. Koty rasowe Ragdoll cechuje zrównoważony charakter, ciekawość świata, brak agresji i świetny kontakt z dziećmi. Te cechy ujęły nas do tego stopnia, że mając dwójkę malutkich dzieci nie mogliśmy inaczej postąpić jak nabyć kotkę rasy Ragdoll.

Krzyki, piski głośne zabawki nie tylko jej nie stresowały ale wręcz ciekawiły, kotka stała się wierną towarzyszką zabaw naszych dzieci. Charakter kotów Ragdoll tak Nas zaskoczył i zafascynował, że w efekcie powstała nasza malutka, domowa hodowla Ragdoll w Warszawie :), gdzie co jakiś czas rodzą się urocze kocięta Ragdoll. Nasze koty są z nami cały czas. Wychowują się z naszymi dziećmi, śpią z nami w łóżkach i towarzyszą nam w codziennych czynnościach. Są przez nas wygłaskane i wykochane. Każdy kot jest traktowany jak członek rodziny, z szacunkiem i troską.

Nasza hodowla Ragdolii jest zarejestrowana w Elitarnym Klubie Kota Rasowego – EKKR, należącym do organizacji Felis Polonia (FPL), pod patronatem Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – FIFE.

Im bliżej poznajemy Ragdolle i im dłużej obserwujemy ich wspaniałe charaktery tym wzrasta Nasza miłość do tej rasy. Hodowla Ragdolli jest moją pasją, która wciągnęła mnie niesamowicie w ten jakże wspaniały koci świat. Chciałabym również Państwa zarazić miłością do rasy Ragdoll, bo kto raz poznał Ragdolla ten pokocha go całym sercem. Ja tak zrobiłam… i nie żałuję :).